זורמים לכם מים היוצאים מהקירות או מהרצפה. באיזה אינסטלטור תבחרו? במאמר זה, תקבלו הסבר שיסייע לכם בבחירה נכונה של אינסטלטור עבור צילום תרמי בירושלים:

המומחים בפענוח הצילום:

אין זה מספיק לדעת להשתמש במצלמה תרמית. אינסטלטור מקצועי, הינו אינסטלטור היודע לפענח את הצילום. הפלט של המצלמה התרמית איננו פלט של מצלמה רגילה. בפלט של המצלמה רואים בצבעים שכבות טיפוגרפיות, כתמי נזילות, וכתמי עצמים זרים. היכן הם נמצאים? כיצד מתקנים?

למה צריך להשתמש במצלמות תרמיות דווקא בקירות בירושלים?

בעת צילום תרמי בירושלים, ישנם בניינים רבים הבנויים מאבן ירושלמית, או מצופים באבן ירושלמית. בבתים רבים בירושלים, ישנם קירות עבים במיוחד. את קירות אלו לא ניתן לשבור בקלות. לכן, כאשר רוצים לאתר חור בצנרת בתוך קיר מאבן ירושלמית, חשוב מאוד לזהות באופן מדויק את מיקום החור בצנרת. הדרך הטובה ביותר לכך, היא שימוש במצלמה תרמית.

"אמנון אינסטלציה" מומחים לצילום ועבודה עם קירות עבים:

כאשר הצינור הסדוק נמצא מאחורי קיר של אבן ירושלמית, עליכם להביא אינסטלטור מומחה. "אמנון אינסטלציה" מומחים בפענוח מצלמה תרמית. אנו מומחים גם בקריאה של צילומים שנעשו מאחורי קירות עבים. אנו נתן את הפיענוח הטוב ביותר.  במהלך השנים, עבדנו עם עסקים רבים ודירות שקירותיהן עשויות מאבן ירושלמית.

עבודה בקיר עם אבן ירושלמית דורשת מומחיות. אין טעם להרוס את כל הקיר. בגלריית התמונות באתר, תוכלו לראות כיצד אנו הורסים רק את החלק החיצוני של הקיר. באופן זה, אנו יכולים לבצע תיקון נקודתי בצנרת, או להחליף את כל הצנרת, מבלי שנהרוס את כל הקיר. בזכות טכניקה זו, הוזמנו על ידי בעלי עסקים רבים בעיר.

צילום תרמי בירושלים עם תכנית עבודה מקצועית:

איתור הנזילה, הינה השלב הקל לאחר צילום תרמי בירושלים. לאחר מכן, על האינסטלטור לבנות תכנית לתיקון הנזילה. בדרך כלל, התכנית תהיה להוציא את הצנרת הרקובה, ולהחליף בצנרת חדשה. לכן, צוות "אמנון אינסטלציה", ישים לכן צינורות חדשים עם  תקן, במקום הצינורות הישנים.

מדוע בחרו בנו עסקים מכובדים ומוסדות ידועים בירושלים? משום שהם ידעו שהשקעה בצילום תרמי שנעשה על ידינו, הינה השקעה משתלמת. אנו באנו, צילמנו, איתרנו את מקור הנזילה, ובנינו תכנית עבודה מקצועית ביותר. השארנו אחרינו שטח נקי ויבש. והכי חשוב: פתרנו ללקוחות את בעיית הנזילות אחת ולתמיד.

והכל בשירות מקצועי, ובמחיר הוגן ומשתלם:

אצל "אמנון אינסטלציה", תוכלו להזמין שירות מקצועי של צילום תרמי בירושלים. אמנון אריאלי וצוותו ייתנו לכם יחס אדיש ביותר. אנו לא מתקנים נזילות. אנו גם מסבירים בכל שלב ושלב של העבודה מה אנו עושים. אנו משתפים את הלקוחות, מראים להם את הצילום, מסבירים את הפיענוח, ואת דרכי העבודה הנדרשות. אנו משתדלים לתת ללקוח את המחיר ההוגן ביותר עבורו.

זקוקים לצילום תרמי של הקיר? חייגו עכשיו לאמנון אינסטלציה.

 

חזרה לדף הבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *